Vybudujte svou kariéru v RWE!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Plynární, Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
01.06.2014
Mzdové podmínky (brutto)
16.697 - 20.000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nástupní mzda 16.697 Kč!

Hledáme nové posily do našeho rozrůstajícího se týmu operátorů na příchozí zákaznické lince! Máme vysoké očekávání, ale víme přesně, koho hledáme. Je to člověk s ambicí dokázat nejenom nám, ale i sobě, že patří k těm nejlepším.
Pro ty pak máme nabídku pracovat na své budoucnosti pro velkou nadnárodní firmu. Budeme je učit od špiček v oboru, jak zvládnout péči o zákazníka, jak prodat, jak zlepšovat den po dni své výsledky. Pokud právě hledáte příležitost, kde začít, zúročit své dosavadní pracovní zkušenosti nebo ten potenciál, který ve Vás doposud dříme, tak jsme si jisti, že tato nabídka je právě to, co hledáte.

Připojte se do týmu Specialistů kontaktu se zákazníky v RWE. Je to příležitost, která se neopakuje.

CO U NÁS BUDETE DĚLAT:

- Řešit požadavky zákazníků a hledat pro ně optimální řešení
- Zpracovávat stížnosti, reklamace
- Prodávat produkty portfolia RWE
- Zajišťovat administrativu spojenou s chodem call centra

CO VÁM NABÍZÍME:

- Zázemí silné a mezinárodní společnosti RWE
- Práci na hlavní pracovní poměr, fixní část mzdy + variabilní složku + provize za uzavřené smlouvy
- Stravenky ve výši 80 Kč, 5 týdnů dovolené a 3 dny sickday
- Propracovaný systém kariérního růstu s možností navyšování platu
- Možnost odbavovat hovory v AJ
- Zajímavou práci v dynamickém prostředí
- Přechod po 6 měsících do kmenového stavu skupiny RWE a s tím související možnost čerpání z balíčku benefitů ve výši 27.000,- Kč
- Důkladné školení od špiček v oboru

POŽADUJEME:

- SŠ vzdělání s maturitou (ve výjimečných případech výuční list)
- Ochotu pracovat v provozu s pozvolným nástupem na směny (po až ne, od 6:00 do 22:00), práce 5 dnů v týdnu, 37,5 hodiny týdně
- Znalost práce na PC (Word, Excel, Internet)
- Příjemný hlasový projev a dobré komunikační dovednosti
- Pozitivní vztah k lidem, energie a chuť do práce
- Prodejní dovednosti a tah na branku
- Schopnost učit se, přijímat nové informace

Informace o náboru

Více se o nás dozvíte na http://rwe.jobs.cz/ (možnost prohlédnout si pracoviště call centra v Ostravě) nebo facebooku Kariéra v RWE.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na email: [email protected]

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
KONZULTANT: Barbora Rybiařová, Tel.: 724 611 609

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Adecco hledá pro jednoho z největších lídrů na trhu s energiemi společnost RWE Zákaznické služby, která je součástí skupiny RWE v České republice kolegyně a kolegy na pozici Junior specialista kontaktu se zákazníky

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1698170  Datum zveřejnění: 27.4.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 16.697 - 20.000 Kč/měsíc