TO2 příjímá nováčky do svých řad - zákaznický servis

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ústecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem příchozích hovorů klientů Telefónicy
- péče o klienty, optimalizace účtu a komunikace s klienty
- úpravy tarifů, vyúčtován služeb
- prodej služeb s ohledem na potřeby klientů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:

- výdělek ve zkušební době - garantovaná fixní mzda 12000 - 15000 Kč
dále nováčkovské finanční bonusy i provize
- výdělek po zkušební době (fix+provize) od 15000 až do 19000 Kč i více
- garantovaný kariérní růst interní směrnicí - navýšení základní mzdy
- zázemí stabilní společnosti
- směny v délce 7,5 h
- otvírací doba Call Centra 8:00 - 22:00

Benefity:

- nováčkovské bonusy - finanční benefit k základní mzdě po dobu zkušební doby
- po 3 měsících automatické navýšení mzdy
- vzdělávání v rámci společnosti a podpora v profesním růstu
- 25 dnů dovolené
- stravenky
- slevy pro Vás a Vaše blízké na služby Telefónicy

Informace o náboru

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání.
Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

PŘIPOJTE SE K SKUTEČNÝM PROFESIONÁLŮM! Využijte svou šanci a staňte se i Vy členem zákaznického oddělení v TO2, protože právě přijímá nové kolegy na pozici Junior konzultant. Pokud hledáte zázemí stabilního zaměstnavatele, výborný pracovní kolektiv, široké možnosti kariérního růstu a zároveň kvalitní výdělek, pak je tato pozice pro Vás tou nejlepší volbou.

Práce pro nadnárodní telekomunikační společnost Telefónica Czech Republic, a.s.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1717737  Datum zveřejnění: 18.4.2014