Operátor kontroly kvality autodílů – Brandýs nad Labem, po zaučení až 95 Kč/hod., nástup ihned

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 95 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Informace o pracovním místě:
Místo práce: Brandýs nad Labem

Nabízený plat (hrubého): 13500 - 16000 Kč/měsíc

Druh pracovního poměru: plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti realizaci zakázek - kontrola kvality v automotive, hledáme větší množství zkušených i méně zkušených, ale šikovných operátorů na kontrolu kvality autodílů.

Náplň práce:
- vizuální kontrola jednotlivých autodílů
- realizace zadaných zakázek na základě dodržování postupu dle návodu od technika
- drobné opravy autodílů – pilování, ořezávání
- reporty, evidence vad a kazů, označování vadných kusů
- likvidace a třídění odpadu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- nástup na pozici Junior operátor (bez zkušeností nebo s malými zkušenostmi), nebo Senior operátor (zkušený uchazeč)
- možnost kariérního růstu, možnost posunout se na pozici Senior operátora, nebo vedoucího týmu – koordinátora
- možnost krátkodobější i dlouhodobé spolupráce
- platové ohodnocení 70 Kč/hod. fixní složka mzdy + 15 Kč/hod. bonusy
- možnost navýšení mzdy

Informace o náboru

Pohovory se konají v Praze již tento týden.

V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis přes odpovědní formulář. Vybraným uchazečům se ozveme s pozváním na výběrové řízení.

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis. Výběrové řízení se koná již tento týden.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti realizaci zakázek - kontrola kvality v automotive

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- schopnost správně a přesně počítat jednotlivé kusy sortimentu
- přísné dodržování BOZP: ochranné pomůcky, pracovní oblečení, bezpečnostní obuv
- Soustředěnost, pozornost, důslednost, pečlivost

• PC gramotnost - znalost základů práce na PC
• Znalost základů MS Office: Word, Excel
• Časová flexibilita, ochota chodit do práce dle směnného kalendáře a dle potřeby zaměstnavatele
• Praxe s kontrolou nebo expedicí zboží výhodou (není podmínkou)
• Spolehlivost, zodpovědný přístup k práci, manuální zručnost, rychlost
• Dobrá fyzická kondice a dobrý zdravotní stav (práce ve stoje i v sedě)
• Vlastní ubytování (UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME!!!)
• Ochota dojíždět na ranní a noční směny do lokality Dobrovíz, Praha - Západ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1793497  Datum zveřejnění: 7.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 - 95 Kč/hodina