Skladník na zkrácený úvazek 80 Kč/hod. - Horní Počernice

ADECCO spol.s r.o.

Praha 9 - Horní Počernice, Praha, Praha - východ, Praha - západ
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
80 - 80 Kč/hodina, měsíčně 10.000 Kč na zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SKLADNÍK na zkrácený úvazek 80 Kč/hod. - Horní Počernice

Pro našeho významného klienta společnost působící v oblasti distribuce a prodeje elektroniky v Horních Počernicích hledáme vhodné kandidáty na pozici skladníka na příjem zboží.

Náplň práce:
• příjem zboží, práce na balicí lince a ve skladu
• balení zboží do krabic, kartonu, bublinkové fólie
• přelepování a lepení čárových kódů
• skládání zboží do přepravek
• práce se skenerem, skenování čárových kódů na zboží
• kontrola zboží a čárových kódů
• práce s PC
• pracovní fond: 31,5 hodin týdně

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• platové ohodnocení 80 Kč/hod. (na zkrácený úvazek 10.000 Kč/měsíc)
• práce v moderním logistickém centru
• přátelský kolektiv
• možnost další spolupráce a přechod do zaměstnaneckého stavu u klienta

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mailovou adresu. Do předmětu emailu vždy uvádějte název pozice „Skladník na zkrácený úvazek“. Děkujeme a budeme se těšit na případnou spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

velkoobchod

společnost působící v oblasti distribuce a prodeje elektroniky v Horních Počernicích

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
• manuální zručnost
• rychlost při manuální práci
• zkušenost s prací se čtečkou/skenerem a s velkou lepicí páskou
• čistý trestní rejstřík
• dobrý zrak
• pracovní oblečení: pevná pracovní obuv (ne sandále), pracovní kalhoty nebo tepláky
• nástup ihned na dohodu o provedení práce s možností prodloužení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1809548  Datum zveřejnění: 22.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 80 - 80 Kč/hodina, měsíčně 10.000 Kč na zkrácený úvazek