Operátor na vyřezávací lis ve výrobě v automotive 20.000 Kč - Rudná u Prahy

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Rudná u Prahy, Praha, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- spolupráce se členy týmu operátorů
- pomoc ostatním výrobním operátorům s nastavením strojů
- rovnání, označení, balení a přeprava hotových výroků
- kontrola vyřezávacího lisu dle norem, kontrola kvality výrobků
- obsluha vyřezávacího lisu
- kontrola vyřezávacího lisu, detekce vadných výrobků či poruch stroje
- měření odpovídajících parametrů a kontrola kvality hotových výrobků
- nahrávání příslušných dat v souladu s pravidly kvality
- práce s PC na výrobní hale
- provádění nastavení strojů dle plánu
- zodpovědnost za omezení plýtvání a třídění odpadu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- velmi zajímavé platové ohodnocení – měsíční hrubá mzda: 20.000 Kč
- zaměstnanecké benefity
- bonusy na základě výkonnosti
- 2 směnný provoz 6:00 – 14:00, 14:00 - 22:00 hod.
- místo výkonu práce: Rudná u Prahy, doprava ze Zličína, nebo možnost parkování před halou

Informace o náboru

V případě Vašeho zájmu zašlete váš životopis na email. Do předmětu emailu uvádějte vždy název pozice „Operátor na vyřezávací lis“.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, společnost se sídlem v Rudné u Prahy působící v oblasti automotive a zabývající se technologickým řešením těsnění do aut s použitím netkaných textilii hledáme vhodné kandidáty na pozici operátora na vyřezávací lis do výroby.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- SOU/ÚSO s maturitou nebo SOU
- praxe z výroby v oblasti automotive, strojírenství výhodou
- znalost výrobních procesů výhodou
- manuální zručnost
- uživatelská znalost práce na PC
- ŘP sk.B
- velkou výhodou: průkaz na VZV, znalost CNC, znalost anglického jazyka
- týmový hráč
- spolehlivost, schopnost samostatné práce

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1819419  Datum zveřejnění: 31.7.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 20000 Kč/měsíc