Řidič sk.B na zkrácený úvazek 10.000 Kč – rozvoz zboží koncovým zákazníkům

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Česká republika
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 100 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti distribuce a prodeje elektroniky, hledáme vhodné kandidáty na pozici řidiče sk.B. pro rozvoz zboží koncovým zákazníkům.

Náplň práce:
- rozvoz zásilek koncovým zákazníkům
- manipulace se zbožím
- skládání zboží do přepravek
- práce se skenerem, skenování čárových kódů na zboží
- práce s hotovostí
- kontrola zboží a čárových kódů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zajímavé platové ohodnocení 100 Kč / hod., měsíčně 10.000 Kč
- možnost volby směn dle dohody: dopoledne, odpoledne, víkendy
- práce ve společnosti s dlouholetou tradicí na českém a slovenském trhu
- moderní skladovací prostory, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
- dohoda o provedení práce na 300 hodin (cca poloviční až tříčtvrteční úvazek), možnost další spolupráce a přechod do kmenového zaměstnaneckého stavu
- dobrá dostupnost MHD z Černého Mostu - autobus č. 220 (12 min.)

Informace o náboru

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala, zašlete prosím Váš životopis s uvedeným názvem pozice „Řidič“. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- znalost Prahy
- platný řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič
- rychlost při manuální práci
- zkušenost s prací se čtečkou/skenerem
- čistý trestní rejstřík podmínkou
- proti uchazeči nesmí být vedeno exekuční řízení
- vlastní ubytování (UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME!!!)
- nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1826203  Datum zveřejnění: 6.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 100 - 100 Kč/hodina