Kontrolor kvality autodílů – Brandýs nad Labem, po zaučení až 95 Kč/hod., nástup ihned

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brandýs nad Labem, Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
70 - 95 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, společnost působící v oblasti realizaci zakázek - kontrola kvality v automotive, hledáme větší množství zkušených i méně zkušených, ale šikovných operátorů na kontrolu kvality autodílů.

Náplň práce:
- vizuální kontrola jednotlivých autodílů
- realizace zadaných zakázek na základě dodržování postupu dle návodu od technika
- drobné opravy autodílů – pilování, ořezávání
- reporty, evidence vad a kazů, označování vadných kusů
- likvidace a třídění odpadu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup na pozici Junior operátor (bez zkušeností nebo s malými zkušenostmi), nebo Senior operátor (zkušený uchazeč)
- možnost kariérního růstu, možnost posunout se na pozici Senior operátora, nebo vedoucího týmu – koordinátora
- možnost krátkodobější i dlouhodobé spolupráce
- platové ohodnocení 70 Kč/hod. fixní složka mzdy + 15 Kč/hod. bonusy
- možnost navýšení mzdy

Informace o náboru

Výběrové řízení:
Pohovory se konají v Mladé Boleslavi již tento týden.
V případě Vašeho zájmu nám zašlete Váš životopis přes odpovědní formulář. Vybraným uchazečům se ozveme s pozváním na výběrové řízení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- schopnost správně a přesně počítat jednotlivé kusy sortimentu
- přísné dodržování BOZP: ochranné pomůcky, pracovní oblečení, bezpečnostní obuv
- Soustředěnost, pozornost, důslednost, pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1830334  Datum zveřejnění: 11.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70 - 95 Kč/hodina