Skladník s VZV, 85 Kč hod.+bonusová složka (Měchnov u Benešova)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Benešov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
85 - 89 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Obsluha VZV
• Manipulace s materiálem ve skladu
• Vykládka/nakládka kamionů
• Kontrola dodaného materiálu podle dodacích listů
• 2 směnný provoz

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Hodinová sazba 85 Kč
• Stravenky v hodnotě 50 Kč
• Příplatky za směny o víkendu
• Bonus až 2.500 Kč měsíčně
• Příspěvek na dopravu
• Dlouhodobá spolupráce
• Nástupy již v průběhu srpna
• V případě spokojenosti možnost převzetí do kmene společnosti (po 3 až 6 měsících)
• Místo pracoviště: Měchnov - Divišov u Benešova

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Praxe min. 1 rok s obsluhou VZV (není nutný platný průkaz na VZV, ale zkušenosti s ježděním na VZV)
• Schopnost pracovat ve dvousměnném provozu (ranní, odpolední)
• Fyzická zdatnost
• Spolehlivost, pracovitost
• Možnost dojíždět do Měchnova-Divišova, ubytování neposkytujeme

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1831963  Datum zveřejnění: 12.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 85 - 89 Kč/hodina