Montáž v Německu až 250 Kč/hod. – aktivní znalost němčiny a SCC certifikát, září 2014

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Německo, Essen
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
156 - 250 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Pomocné práce na montáži
- Hlídání objektu a přístupu na pracoviště

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Platové ohodnocení dle zkušeností a pracovního výkonu 156-250 Kč/hod. hrubého
- Možnost další spolupráce
- Doprava zajištěna z České republiky do Německa
- Místo výkonu práce: Essen, Německo
- Pracovní doba: 8 hodin denně
- Zajištění pracovního oblečení

Informace o náboru

V případě Vašeho vážného zájmu zašlete prosím Váš životopis s uvedenými pracovními zkušenostmi a potvrzením o tom, že máte certifikát SCC a umíte mluvit německy. Uchazeče, kteří splňují zadané podmínky, budeme kontaktovat.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se technologiemi jako je sváření, pájení, žárový nástřik a prefabrikované díly a v oblasti ochrany proti opotřebení a tavení v oblasti průmyslu, hledáme brigádní výpomoc na montáž a ostrahu objektu v Německu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- Pro zaměstnance je bezpodmínečně nutné mít SCC Certifikát = Osvědčení o bezpečnostním školení v Německu – bez tohoto osvědčení není možné zařadit uchazeče do výběrového řízení, prosím berte tuto informaci na vědomí
- Komunikativní znalost německého jazyka nutnou podmínkou (komunikace na montáži probíhá pouze v němčině!!!), komunikativní znalost českého jazyka
- Doba trvání montáže: 15. – 19.9.2014

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1838382  Datum zveřejnění: 18.8.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 156 - 250 Kč/hodina