Vedoucí skupiny vstřikování plastů

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vašimi úkoly bude:
Vedení týmu techniků.
Tvorba a implementace strategie oddělení.
Řízení rozpočtu daného oddělení.
Profesní rozvoj a motivování členů týmu.
Plánování pracovních aktivit techniků.
Tvorba plánů v oblasti lisování plastů s ohledem na realizované projekty.
Psaní technických zpráv.
Jednání s dodavateli o technické specifikaci.

Požadujeme:
VŠ/SŠ technického zaměření (strojní, řízení jakosti).
Zkušenosti s vedením týmu.
Prokazatelné zkušenosti a znalosti v oblasti vstřikování plastů.
Zkušenosti s horkými rozvody výhodou.
Dobrá znalost zpracování plastů.
Schopnost číst a interpretovat elektrické, hydraulické a mechanické výkresy.
Pokročilá znalost angličtiny.
Znalost práce na PC (MS Office, MS Projekt).
Velmi dobré komunikační a organizační dovednosti.
Schopnost pracovat pod tlakem.

Nabízíme:
Zázemí a know – how silné mezinárodní skupiny.
Přístup k nejnovějším technologiím.
Příležitost pro rozvoj a kariérový růst.
Odpovídající finanční ohodnocení a široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, příspěvek na dopravné, pružná pracovní doba, závodní stravování, atd.).

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde:http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná, mezinárodní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1839928  Datum zveřejnění: 19.8.2014