Technik údržby

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce
• tvorba plánu pravidelná údržba výrobních linek, plánování odstávek
• údržba a úpravy PLC a vizualizace
• podpora při opravách poruch
• návrhy zlepšení výrobního zařízení
• kontrola zásob skladu náhradních dílů a jejich nákup
• komunikace s dodavateli
• odstraňování jednoduchých i složitějších závad na zařízeních
• vedení dokumentace oprav
• reporting

Požadujeme
• SŠ/VŠ vzdělání technického směru
• schopnost číst výkresovou dokumentaci
• znalost PLC a zkušenost s automatizovanými linkami
• práce na PC (MS Office, systémy pro podporu údržby)
• znalost Aj na komunikativní úrovni
• schopnost práce pod tlakem

Nabízíme
• práci v dynamické mezinárodní společnosti
• perspektivní a stabilní zaměstnání
• odpovídající finanční ohodnocení
• možnost profesního a kariérového růstu
• možnost dalšího vzdělávání
• atraktivní balíček zaměstnaneckých benefitů včetně 13.a 14.platu

Nabízíme Vám velmi dobré platové ohodnocení, práci ve skvělé a perspektivní společnosti. Samozřejmě jsou zde benefity, která Vás zaujmou a budou se odvíjet od dalšího jednání
Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a zašlete Váš strukturovaný životopis na adresu [email protected]. Těšíme se na spolupráci s Vámi.
Poskytnutím údajů souhlasíte se zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Úspěšná, mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1847121  Datum zveřejnění: 26.8.2014