Brigáda 135 Kč/hod. – Kuchař na vaření teplé kuchyně a příprava zeleniny 4.9. – 19.9.2014

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
04.09.2014
Mzdové podmínky (brutto)
135 - 135 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta (bankovní prostředí), hledáme brigádníka – výpomoc do kuchyně na vaření teplé kuchyně a přípravu zeleniny.

Požadujeme:
- vyučení v oboru KUCHAŘ
- praxe v oblasti hotelnictví, gastronomie
- POTRAVINÁŘSKÝ PRŮKAZ NUTNOU PODMÍNKOU
- oblečení: bílé tričko a bílé kalhoty, bílá protiskluzová obuv
- nutnost odpracovat všechny směny
- Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
- rychlý přivýdělek odměna: 135,- Kč / hod.
- ideální jako praxe pro absolventy oboru hotelnictví a gastronomie (servírka, kuchař, číšník)
- možnost získat další praxi v oboru gastronomie u prestižního klienta

Směny:
Čtvrtek 4.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Pondělí 8.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Úterý 9.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Středa 10.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Pondělí 15.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Úterý 16.9. od 6:00 – 14:15 hod.
Pátek 19.9. od 6:00 – 14:15 hod.

V případě zájmu o nabízenou pozici posílejte svá CV a Vaše časové možnosti na e-mail: [email protected]. Do předmětu prosím uvádějte popisek „KUCHAŘ“.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Restaurace, bary, jídelny apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Kuchař

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1852375  Datum zveřejnění: 1.9.2014  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 135 - 135 Kč/hodina