Senior Účetní

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, váženou investiční společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici Senior účetní:

Jaká je náplň práce?

- samostatné vedení podvojného účetnictví
- řešení účetních operací komplexního charakteru
- zpracování uzávěrek
- příprava reportů pro vedení
- komunikace s externími společnostmi
- vyřizování korespondence
- evidence a zakládání dokumentace
- administrativní práce, pochůzky po úřadech

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?

- velice zajímavé finanční ohodnocení
- nástup říjen 2014
- plný úvazek
- místo výkonu práce Praha

Informace o náboru

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis v českém i anglickém jazyce na uvedenou adresu (prostřednictvím odpovědního formuláře). Pokud se Vám neozveme do 3 týdnů, dali jsme přednost jinému uchazeči.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Holdingová společnost, poskytování manažerských služeb

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Ruský jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Ostatní znalosti

Podvojné účetnictví - Expert
Jednoduché účetnictví - Pokročilý
Fakturace - Pokročilý
Pokladna - Pokročilý
Hospodářská korespondence - Pokročilý
Skladové hospodářství - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet let praxe

10

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od Vás očekáváme?

- Minimálně SŠ/VŠ vzdělání
- AJ aktivní znalost (nutná)
- RJ mírně pokročilý
- Znalosti podvojného účetnictví (fakturace, mzdy, personalistika, pokladna) - praxe cca 10 let
- IT znalosti (MS Office - pokročilá úroveň)
- Samostatnost, důslednost, preciznost v práci
- Schopnost řešit problémy
- Komunikativní, příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1861710  Datum zveřejnění: 9.9.2014