Analytik/ Účetní junior – Mladá Boleslav, nástup listopad 2014

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav - Plazy, Okres Mladá Boleslav
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta působícího v oblasti automotive hledáme vhodného kandidáta na pozici Analytik/ Účetní junior.

Náplň práce
- Zpracování cenových dorovnání a odsouhlasení ve spolupráci se zákazníkem/dodavatelem
- Podpora účetní (účtování platebních avíz, základní účetní případy)
- Analýza cenových dorovnání
- Podpora při měsíčních a ročních uzávěrkách
- Podpora controllingu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme
- Odpovídající finanční ohodnocení
- Práci na HPP s nástupem od listopadu 2014
- Po zapracování možnost zkráceného pracovního úvazku (vhodné pro absolventy a matky po mateřské dovolené)
- Zázemí stabilní společnosti
- Příjemné pracovní prostředí
- Přátelský kolektiv
- Možnost stravování v závodní jídelně
- Místo pracoviště Mladá Boleslav- Plazy

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zasílejte, prosím, své CV prostřednictvím odpovědního formuláře. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

výroba cockpitů

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- Analytické dovednosti- schopnost práce s větším objemem dat
- Nadprůměrná znalost MS Office Excel
- Pečlivost a preciznost
- Znalost programu SAP výhodou
- Cizí jazyky AJ nebo NJ (komunikace se zahraničními dodavateli)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1872645  Datum zveřejnění: 18.9.2014