Stavební dělník až 95 Kč/hod. - nástup ihned !

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti stavebnictví, hledáme vhodné kandidáty na pozici Stavební dělník.

Náplň práce:

- pokládka potrubí včetně zemních prací

- práce se stavební četou na realizovaných zakázkách při výstavbě

- opravy a rekonstrukce venkovních trubních rozvodů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

- dohodu o pracovní činnosti

- mzda 90 – 95 Kč na hodinu

- pracovní doba 7 – 18 hodin v závislosti na počasí

- zajištění dopravy z Prahy, doprava je hrazena zaměstnavatelem

- ubytování v místě stavby zajištěno a plně hrazeno zaměstnavatelem

Informace o náboru

V případě zájmu o tuto pozici zašlete, prosím, svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat s pozváním na pohovor. Těšíme se na spolupráci.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Pokládka trubních rozvodů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme

- střední odborné vzdělání/ výuční list v oblasti stavebnictví, vodohospodářství nebo jiném příbuzném oboru VÝHODOU!!!
- min. 2 roky praxe v pokládce a montáži venkovního potrubí PODMÍNKOU!!!
- komunikativní, pracovitá osoba
- trestní bezúhonnost
- schopnost samostatné práce
- zodpovědnost a spolehlivost
- fyzická zdatnost
- časová flexibilita
- ochota cestovat (v rámci ČR- nejčastěji Praha a střední Čechy)
- svářečský průkaz Z-U/ C-U výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1881991  Datum zveřejnění: 28.9.2014