Hlavní účetní na 1-2 měsíce

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
20.10.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oboru "Life Science", hledáme schopného uchazeče/uchazečku na pozici Hlavní účetní - krátkodobá výpomoc (záskok na nemocenskou 1-2 měsíce).

Náplň práce:

- kompletní zpracování a zodpovědnost za účetnictví firmy (cz GAAP), zadávání faktur za služby od spřízněných stran, účtování dokladů, rezerv, opravných položek)
- kontrola účtování zadaných faktur, dobropisů, připravených plateb
- měsíční zpracování DPH a komunikace s FÚ/daňovým poradcem.
- měsíční zpracování mezd a mzdová agenda + komunikace s organy SZP
- zpracování měsíční statutární účetní závěrky
- příprava vybraných reportů pro skupinu - dle domluvy (zejména statutární rekonciliace a plánované platby spřízněným stranám) + další ad hoc reporty dle potřeby
- aktivní podpora ostatních oddělení (prodej/service)

Požadavky na uchazeče:

- výborná znalost podvojného účetnictví (cz GAAP, znalost us GAAP výhodou!)
- zkušenost s přípravou DPH a znalost související legislativy
- zkušenost s vedením účetnictví středně velké firmy alespoň 5 let
- komunikativní znalost AJ (emailova komunikace s kolegy v zahraničí)
- znalost účetního systému SAP B1 a ABRA výhodou.
- zkušenosti se zpracováním mzdové agendy - účetní System ABRA.
- pozitivní a proaktivní přístup k řešení problému
- zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
- znalost MS Office (Excel, Word) -příprava reportu v Excelu, základní funkce a operace

Co nabízíme?

- nastup ihned!
- zajímavé finanční ohodnocení
- práci na krátký časový úsek (1-2 měsíce)
- zkušenost v mezinárodní společnosti

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Mezinárodní společnost působící v oblasti výzkumu

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1902623  Datum zveřejnění: 17.10.2014