Obchodník pro life-style magazín

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
03.11.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou výzvu? Uplatněte své zkušenosti a staňte se obchodním zástupcem!

Pro našeho významného klienta, vydavatelství luxusních life-stylových magazínů, hledáme jedinečné osobnosti s výjimečnými obchodními a vyjednávacími schopnostmi - ideální pro muže!

Hledáme někoho, kdo má plno energie, má pozitivní přístup k práci a splňuje následující požadavky:

- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- praxe na pozici obchodního zástupce nebo podobné - min 1 rok
- reprezentativní vystupování, atraktivní vzhled
- kladný vztah k módě a luxusnímu životnímu stylu
- znalost trhu, ochota dále se vzdělávat
- znalost Aj výhodou

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co získáte Vy?

- zázemí silné společnosti
- motivující finanční ohodnocení - fix + provize
- atraktivní pracovní prostředí
- možnost karierního růstu
- mimořádné pracovní zkušenosti

notebook, telefon, provize z prodeje

Informace o náboru

Pokud splňujete výše uvedené požadavky, neváhejte nás kontaktovat a spolu s motivačním dopisem zašlete svůj životopis s fotografií.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Nakladatelství, TV, rozhlas

Vydavatelství luxusních magazínů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

dravá a energická osobnost, charisma a prodejní dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1907710  Datum zveřejnění: 24.11.2014