Hlavní účetní s AJ/NJ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
15.12.2014

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, mezinárodní výrobní společnost, hledáme vhodného uchazeče/uchazečku na pozici Hlavní účetní.

Jaká je pracovní náplň?

- zodpovědnost za kompletní účetní a daňovou agendu
- měsíční a roční závěrkové práce
- reporting vedení společnosti
- kontrolní činnost, inventarizace účtů
- spolupráce s auditory
- tvorba účetní metodiky a interních směrnic
- vedení menšího týmu účetních

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?

- práci na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
- pružnou pracovní dobu
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti
- odpovídající mzdové ohodnocení, podíl na výsledku hospodaření společnosti
- k dispozici notebook a mobilní telefon
- jazykové kurzy
- stravenky
- příjemné pracovní prostředí
- místo výkonu práce Praha 5
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě, že Vás tato nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, zašlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Vhodným uchazečům se ozveme do 3 týdnů. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- SŠ/VŠ vzdělání
- praxe na pozici hlavní účetní v zahraniční společnosti!
- minimálně 3 roky praxe v účetnictví velké společnosti
- dobrá znalost programu SAP a práce s produkty MS Office – Excel, Word
- velmi dobrá znalost účetních a daňových předpisů
- aktivní znalost NJ nebo AJ
- pečlivost, spolehlivost, flexibilita a ochota učit se novým věcem

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1950964  Datum zveřejnění: 7.12.2014