Operátor do výroby 16. 200 Kč – Brandýs nad Labem – nástup ihned

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Spolupracujete nebo chcete spolupracovat se společností Adecco? Máte kamaráda, kterému chcete pomoci najít práci? Doporučte svého kamaráda právě nám. Pokud odpracuje 1 měsíc přes naší agenturu, dostanete Vy i on bonus ve výši 500 Kč k výplatě jako poděkování za Vaši věrnost.

Pro našeho významného klienta, společnost působící v oblasti výroby v automotive v Brandýse nad Labem (doprava MHD z Prahy a okolí) hledáme šikovné kandidáty na pozici operátora do výroby - operátor výrobního robota.

Nabízíme:
- platové ohodnocení 16.200 Kč měsíčně
- 5 týdnů dovolené
- výkonnostní bonus
- 13. plat
- stravenky
- levné závodní stravování
- nástup ihned nebo dle dohody
- spojení autobusy MHD z Prahy - Černého Mostu nebo z Letňan

Náplň práce:
- obsluha výrobních svářecích robotů
- příprava materiálu ke strojům a k dalšímu zpracování
- čtení a práce dle výkresové dokumentace.
- kontrola svařovacího procesu, vstupního materiálu a hotových výrobků ve shodě s technologickou dokumentací
- dodržování pracovních a kontrolních postupů

Požadujeme:
- alespoň základní znalost a zkušenost s prací na výrobních strojích
- znalost čtení výkresové dokumentace, práce s výkresovou dokumentací
- SOU/SŠ vzdělání
- práce ve třísměnném provozu
- znalost českého jazyka slovem i písmem
- vlastní ubytování (UBYTOVÁNÍ NEPOSKYTUJEME!!!)

V případě zájmu o tuto pozici nám, prosím, zašlete životopis. Budeme se těšit na Vaše reakce.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba výfukových systémů a katalyzátorů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1962150  Datum zveřejnění: 19.12.2014