Accountant sales controller

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
02.02.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta, velice úspěšnou mezinárodní společnost, hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici "Accountant sales controller" na Praze 9.

Náplň práce:

- účetnictví závazků z obchodních vztahů, faktury
- korespondence s platebním oddělením v Norsku v Aj
- sales controlling, porovnávání balancí, salda
- zpracování podkladů pro DPH
- banka, sklad
- další administrativní činnosti

Profil vhodného uchazeče:

- praxe v účetnictví 3-5 let podmínkou
- všeobecný přehled v účetnictví (české i zahraniční)
- komunikativní znalost anglického jazyka (písemná komunikace) min. B2+
- nadstandartní uživatelská znalost MS Excel
- zkušenost s programem SAP (Movex)
- přátelská a flexibilní osobnost, týmový hráč

Co Vám nabízíme?

- zkušenost v mezinárodní společnosti
- přátelský přístup
- velice dobré finanční ohodnocení
- možnost dlouhodobé spolupráce
- 4 týdny dovolené
- slevy na produkty společnosti
- zaškolení
- nástup ihned (1. 2. 2015)
- lokalita práce Praha 9

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis prostřednictvím odpovědního formuláře. Vhodní uchazeči budou kontaktováni do 2 týdnů od zaslání životopisu. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Mezinárodní společnost - výroba, obchod a služby

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Počet let praxe

3

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1986983  Datum zveřejnění: 21.1.2015