Operátor/ka výroby

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
26.01.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost sídlící ve Starých Čívicích u Pardubic,hledáme vhodné pracovníky/ce na pozici:

Operátor/ka ve výrobě nástup od 26.1.2015

Náplň práce:
- manuální práce ve výrobě
- různé operace na výrobní lince - šroubování, pájení, montáž a kontrola výrobků

Požadujeme:
- ZŠ, dokončené SOU s výučním listem (vhodné i pro absolventy)
- vhodná práce pro ženy i muže – důležitá je manuální zručnost
- pečlivost, samostatnost, dobrá pracovní morálka
- dobrý zrak, dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
- praxe z výrobní firmy výhodou
- flexibilitu a ochotu pracovat ve směnném provozu ( 3 směny, nepřetržitý provoz )

Nabízíme:
- mzda 71 Kč/hod, po zkušební době navýšení mzdy na 78 Kč/hod
• Příplatek za noční – 12 Kč / hod
• Příplatek za odpolední – 6 Kč / hod
• Příplatek za 3směnný provoz – 8 Kč / hod
• Příplatek za nepřetržitý provoz – 13 Kč / hod
• Příplatek za práci přesčas pondělí až pátek – 25 % PHV – přesčasy se proplácí, napracování se vybírá po domluvě s vedoucím v rámci náhradního volna
• Příplatek za práci o víkendu – 40 % PHV
• Příplatek za práci přesčas o víkendu – 50 % PHV
• Příplatek za práci ve svátek – 100 % PHV
• Bonus za multifunkčnost – 4 Kč / hod
• Bonus za Spare team – 6 Kč / hod
- příplatky za směnný provoz, výkonový bonus
- práci ve stabilní mezinárodní společnosti
- smlouvu na HPP
- místo: Pardubice – Staré Čívice

Kontakt:
V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete IHNED Váš strukturovaný životopis.. Do předmětu emailu uveďte „Staré Čívice“.

MÁME PRO VÁS BONUS NAVÍC - Za každého doporučeného kamaráda vám dáme 500Kč+jemu jako bonus dalších 500Kč - podmínkou je odpracování celého měsíce Vámi doporučeného kandidáta

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výrobní automotive společnost

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1990265  Datum zveřejnění: 23.1.2015