Specialista kontaktu se zákazníky s němčinou

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Frýdek - Místek, Okres Ostrava

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

-zajištění průchodu zakázky firmou včetně kontroly podkladů
-komunikace se zákazníkem
-zápis a kontrola zakázek v softwaru
-řešení korespondence
-příprava podkladů pro smlouvy (kalkulace, nabídkový dopis, objednávka)
-zajištění expedice

Zaměstnanecké výhody, benefity

-osobní i profesní růst
-motivující systém odměňování (výkonnostní, kvartální odměny, 13. a 14.plat)
-jazykové a odborné vzdělávání
-propracovaný systém zaměstnaneckých benefitů
-firemní akce

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta, významnou výrobní společnost hledáme kanditáty s výbornou znalostí německého jazyka.
Pokud chcete být denně v kontaktu s klienty v zahraničí, komunikovat s jednotlivými odděleními společnosti, využít pokročilou znalost NJ, neváhejte zasílat CV!
Máme pro Vás zajímavou stabilní a různorodou práci.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Polygrafický průmysl, tiskárny

Významná společnost, která má již několik let zavedenou výrobu. Spolupracuje s klienty v rámci Evropy. Nabízí zaměstnancům propravovaný systém benefitů a odměňování.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

-SŠ/VŠ vzdělání
-aktivní znalost NJ podmínkou (denní komunikace)
-pokročilou uživatelskou znalost práce na PC
-výhodou praxe na zákaznickém servise, call centru
-rychlost, přesnost, pečlivost a zodpovědnost
-výborné komunikační dovednosti, iniciativní přístup
-reprezentativní vystupování a smysl pro týmovou práci

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 1999452  Datum zveřejnění: 1.2.2015