IT Prodejní Specialista - Praha 4!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.04.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Chcete pracovat pro světové lídry v IT? Máte chuť na sobě pracovat a za své výsledky být náležitě odměněn/a? Pokud se cítíte skvěle v mezinárodním prostředí, jste obchodní typ a rozumíte novým technologiím/IT, možná hledáme právě Vás!

Pro našeho klienta, mezinárodní kontaktní centrum globálního dodavatele IT technologií, hledáme nové kolegy na pozici "Inside Sales Representative".

Co tato práce obnáší?

Úkolem je virtuální komunikace se zákazníky a partnery ve svěřeném regionu. Smyslem komunikace je usnadnění, podpora a rozvíjení spolupráce mezi výrobcem, zákazníky a partnery. V průběhu je možné se vypracovat na specialistu techniky, marketingu nebo prodeje.

Profil vhodného uchazeče:

• rád využívá virtuální komunikaci (telefon, email, web konference)
• orientuje se v IT technologii (profesionálně nebo jako hobby)
• bezvadně komunikuje v češtině nebo slovenštině a komunikačně používá angličtinu (interní jazyk, min. B2+)
• má zkušenosti s podobnou prací alespoň 1 rok nebo má velkou motivaci se podobnou práci naučit
• má chuť zajišťovat top zákaznický servis
• má smysl pro seriózní obchodní vztahy a business
• je silně motivovaný a chce profesionálně růst

Co Vám nabízíme?

• Velice dobré finanční ohodnocení
• Stravenky a občerstvení na pracovišti
• Bonusový systém a interní soutěže o finanční výhry
• Zázemí dynamické společnosti, multikulturní prostředí
• Osobnostní a profesní rozvoj
• Pravidelné společenské akce a galavečery
• Možnost služebních cest
• Atraktivní pracovní prostředí Praha 4 BB Centrum
• Nástup dle dohody/ihned

V případě, že Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj životopis v českém a anglickém jazyce. Vhodní uchazeči budou kontaktování do 3 týdnů. Děkujeme za pochopení.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Poradenství a konzultační činnosti v oblasti řízení firem

Mezinárodní kontaktní centrum IT služby

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) a Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2059295  Datum zveřejnění: 24.3.2015