Operátor ve výrobě - průmyslová zóna Triangle

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Žatec, Okres Chomutov, Okres Louny, Okres Most
plný úvazek
Termín nástupu
25.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- obsluha strojů
- balení výrobků
- kontrola kvality výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- prostředí mezinárodní společnosti
- práce na HPP (po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu)
- mzda 15.000 Kč/měsíc + příplatky za směny
- po zkušební době bonus až 4.700 Kč
- stravenky
- práce na 4 směnný provoz (12h směny - krátký/dlouhý týden) nebo 3 směnný provoz (Po - Pá - ranní, odpolední, noční)
- místo výkonu práce Žatec - průmyslová zóna Triangle

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro nadnárodní výrobní společnost se sídlem v průmyslové zóně Triangle hledáme šikovné a manuálně zručné pracovníky. Staňte se členem úspěšného týmu a pracujte v perspektivním, dynamicky se rozvíjejícím oboru!

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti s prací ve výrobě + s obsluhou strojů VÝHODOU
- vyučení ve strojírenství výhodou
- dobrý fyzický stav
- bydliště v Žatci, Lounech, Mostě, Chomutově a blízkém okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2065872  Datum zveřejnění: 13.5.2015