Operátor výroby - nástup duben

ADECCO spol.s r.o.

Ústí nad Labem, Okres Děčín, Okres Teplice, Okres Ústí nad Labem, Praha - západ
plný úvazek
Termín nástupu
06.04.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- práce v automobilovém průmyslu
- obsluha strojů
- práce dle technické dokumentace

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- rovné pracovní i mzdové podmínky pro kmenové i agenturní zaměstnance
- jistotu mzdy 13.000 Kč – 15.000 Kč + prémie až 20% dle odvedené práce
+ příplatky ze zákona (odpolední, noční, víkendy, svátky, přesčasy)
+ stravenky, flexipasy
- práce na 3-směnný nebo nepřetržitý provoz
- na konci roku bonusy v podobě podílu na zisku
- po zapracování možnost přechodu do kmenového stavu
- NEJEDNÁ SE O SEZÓNNÍ VÝPOMOC!!!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného mezinárodního klienta zabývajícího se automobilovým průmyslem hledáme ZKUŠENÉ operátory ve výrobě. Po zapracování jistota dlouhodobé spolupráce a cca po roce převzetí do kmenového stavu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zkušenosti z výroby PODMÍNKOU (a zárukou dlouhodobé spolupráce)
- vzdělání ve strojírenství výhodou
- ochota pracovat ve směnném provozu
- schopnost dodržovat BOZP
- dobrý zdravotní stav
- bydliště v Ústí nad Labem a BLÍZKÉM OKOLÍ

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2065873  Datum zveřejnění: 29.3.2015