Obchodní zástupce (Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Kutná Hora)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Kraj Vysočina, Středočeský kraj
Druh pracovního poměru
živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

◾obchodní jednání a nabídka zboží na MO prodejnách (region: Pelhřimov, Havlíčkův Brod, Kutná Hora)
◾prodej nejobrátkovějších a neprodejnějších výrobků
◾kontrola platební morálky zákazníků
◾zajištění pravidelných prodejních akcí, navyšování obratu
◾získávání nových zákazníků
◾vyřizování reklamací
◾pravidelná účast na poradách a školeních

Zaměstnanecké výhody, benefity

◾zajímavou a náročnou spolupráci na ŽL pro největší distribuční firmu v ČR v oblasti drogerie
◾mimořádnou příležitost a prostor pro seberealizaci
◾stabilní a seriózní zázemí společnosti s vynikajícím postavením na trhu
◾motivační ohodnocení v závislosti na plnění cílů
◾možnost zapojení do firemní privátní sítě pro mobilní telefony - výrazně levnější volání
◾výraznou slevu na veškerý sortiment drogerie

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

◾SŠ vzdělání,
◾min.2-3 roky praxe jako obchodní zástupce (OZ v rychloobrátce výhodou)
◾výborné obchodní dovednosti, znalost prodejních a vyjednávacích technik
◾komunikativnost, samostatnost, iniciativu
◾znalost PC: Excel, Word, Internet
◾řidičský průkaz sk. B s praxí
◾vlastní osobní vůz, PC a mobilní telefon
◾bydliště: Pelhřimov, Havlíčkův Brod a blízké okolí

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2094171  Datum zveřejnění: 23.4.2015