Team Leader s NJ - Praha Stodůlky!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Termín nástupu
31.05.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost, hledáme vhodné uchazeče na pozici Team Leader do oddělení hlavní knihy s němčinou.

Tato pozice je vykonávána v moderním centru sdílených služeb v Praze, kde náplní práce Team leadera je:

- řízení každodenní operativní činnosti v rámci oddělení
- organizování práce jednotlivým členům týmu
- vedení týmu (motivace a hodnocení výkonu přímých podřízených, péče o rozvoj zaměstnanců, sledování plnění cílů)
- zodpovědnost za správné provedení měsíčních, čtvrtletních a ročních uzávěrek
- kontaktní osoba pro zákazníka a liniového managera
- řešení personálních záležitostí v rámci týmu (výběr nových členů týmu, zodpovědnost za jejich zaškolení, plánování dovolených, schvalování)

Pokud Vás tato pracovní nabídka zaujala, zašlete nám prosím svůj strukturovaný životopis v českém a německém jazyce prostřednictvím odpovědního formuláře. Vhodné uchazeče budeme kontaktovat do 3 týdnů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

A my Vám nabízíme:

- zázemí mezinárodního koncernu globálního významu
- smlouvu na dobu určitou 3 roky (zástup za MD/RD)
- příležitost k seberealizaci
- možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě
- systém firemního vzdělávání a školení
- atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na volnočasové aktivity, pružnou pracovní dobu a další)
- nové moderní pracoviště v Praze (Stodůlky)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co očekáváme od Vás?

- SŠ/VŠ vzdělání
- pokročilá/plynulá znalost německého jazyka, angličtina je výhodou
- velmi dobrou znalost účetních procesů
- zkušenost s vedením týmu (i menšího)
- schopnost motivovat zaměstnance
- velmi dobré komunikační dovednosti a organizační schopnosti,
- časovou flexibilitu, ochotu cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2098100  Datum zveřejnění: 27.4.2015