Montážní operátor/ka - nástup ihned!, 15-17.000 Kč, Karviná

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Karviná

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• montáž komponentů pro jízdní kola a rybářské pruty
• práce na lince, kompletace a finalizace výrobků

POŽADUJEME:
• věk min. 18 let
• SŠ s maturitou
• zkušenost s prací na montážní lince
• manuální zručnost, dobrou motoriku rukou, rychlost
• dobrý zdravotní stav
• časovou flexibilitu a ochotu pracovat
• čistý trestní rejstřík

NABÍZÍME:
• nástup 4.5.
• HLAVNÍ PRACOVNÍ POMĚR na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
• dobré finanční ohodnocení – mzda 12.400 + 1.500 Kč bonus za docházku + příplatky dle zákona, další bonusy
• průměrná mzda 15.000 – 17.000 Kč měsíčně
• Zaměstnanecké výhody (možnost využití obědů za 1 Kč, v případě noční a víkendu 50 Kč stravenka)
• práce v 7.5 hod. směnách ranní/noční, PO-PÁ
• možnost práce i o víkendu

Místo výkonu práce: Karviná – Staré Město

KONTAKT:
Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete IHNED svůj strukturovaný životopis na email: [email protected], do předmětu uvádějte přesný název pozice!

ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Tel.: 724 611 609

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost vyrábějící komponenty pro jízdní kola, hledáme kandidátky na pozici MONTÁŽNÍ OPERÁTOR/KA.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2160677  Datum zveřejnění: 29.6.2015