Payroll data entry - Payroll Support – velký prestižní projekt

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného zahraničního klienta hledáme kandidáty/tky do payroll týmu.
Jste čerstvý absolvent, který touží získat hodnotnou praxi a stát se součástí velkého a prestižního projektu?
Máte již menší zkušenosti v oblasti účetnictví nebo administrativy, či ideálně přímo se zadáváním dat do systému, zajímá vás práce s čísly, tabulkami a daty? Je Vaší doménou rychlost a preciznost? Pak hledáme právě Vás!

NÁPLŇ PRÁCE:
• podpora a pomoc týmu Payroll Administratorů
• ZADÁVÁNÍ JEDNOTLIVÝCH DAT a pracovně právních dokumentů do interního systému
• s tím související častá účast na hromadných výběrových řízeních – sběr dat o zam-ci/pracovním poměru, vytváření smluvních dokumentů a jejich tisk přímo na místě
• ad hoc úkoly

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
• práci pro známou a prestižní zahraniční společnost
• příjemné pracovní prostředí
• adekvátní zaškolení a propracovaný systém dalšího vzdělávání v oblasti HR
• zajímavé finanční ohodnocení
• možnost profesního růstu v rámci celé společnosti
• spolupráci na DPČ (HPP)
• průběžné nástupy srpen - říjen
• velmi vhodné pro absolventy

Informace o náboru

KONTAKT:
V případě zájmu, prosím, zašlete životopis na email: [email protected].

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Celosvětová společnost působící v oblasti internetového obchodu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/-TKU:
• praxe na administrativní pozici - PODMÍNKOU
• zkušenosti se zpracováním podkladů pro mzdy a základní znalost zákoníku práce velkou výhodou
• SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na finance, účetnictví, personalistiku – výhodou
• rychlost, preciznost, smysl pro detail a pečlivost
• odolnost vůči stresu
• aktivní znalost práce na PC (MS Office – zejména Excel)
• znalost práce v programu Navision- výhodou
• znalost AJ výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2161392  Datum zveřejnění: 30.6.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 Kč/hodina