Facility and operations manager ( Zábřeh)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Olomoucký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• řízení zaměstnanců včetně zdravotních i bezpečnostních opatření
• stanovení recyklačních sazeb ve spolupráci s managementem a SPO
• zaručit dodržení firemních postupů a směrnic
• řešení případných porušení směrnic
• práce na zlepšování optimalizačních procesů
• schopnost stanovit vhodnou úroveň zaměstnanců pro konkrétní procesy a operace
• zajištění dodržování předpisů spojených s životním prostředím

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí prosperující firmy, která je jednou z vedoucích společností v oblasti recyklace elektroniky a komponentů v Evropě
• školení vedené profesionály ve svém oboru
• firemní vzdělávání
• nadprůměrnou mzdu
• 13. plat
• služební telefon

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• VŠ/SŠ vzdělání
• praxi z prostředí výrobního průmyslu či elektroniky
• znalost anglického jazyka (nezbytné pro komunikaci se švédskou pobočkou)
• schopnost vykonávat provozní dohled a tovární práci
• schopnost analyzování procesů a jejich provedení
• počítačové a technické dovednosti (Bar-kódování, manipulace s materiálem, řízení skladu)
• vedoucí schopnosti
• zkušenost s řízením zaměstnanců
• umění naslouchat a motivovat zaměstnance

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2185183  Datum zveřejnění: 16.7.2015