Prodejce/manažer partnerské prodejny vodafone - krnov

ADECCO spol.s r.o.

Zámecké nám. 1966/15, 794 01 Krnov, Okres Bruntál, Okres Opava
plný úvazek
Termín nástupu
28.08.2015

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Po intenzivním úvodním zaškolení a seznámení se s našimi produkty a službami budete mít zodpovědnost za:

•Aktivní oslovování příchozích zákazníků s nabídkou našich produktů a služeb a jejich následný prodej
•Zodpovědnost za dosažení stanovených cílů v množství prodaných služeb
• Administrativu, starost o chod prodejny
• Poskytování informací ohledně nabídky produktů a služeb, zjišťování potřeb a přání zákazníků a hledání nejvhodnějších řešení pro zákazníky
•Přijímání a vyřizování reklamací
•A samozřejmě reprezentaci značky Vodafone

Zaměstnanecké výhody, benefity

A toto vám nabízíme:
•Možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci
•Příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji, možnost vzdělávání a prostor pro osobní a profesionální růst
•Fixní mzdu a motivující finanční ohodnocení závislé na prodejních výsledcích
•Příjemné pracovní prostředí a bezva kolektiv
•Profesionální školení
•Bonusový systém
•Sleva na firemní produkty

Informace o náboru

Jste nadšenci do mobilních telefonů, datových mobilních aplikací, nových technologií a dalších moderních technických vychytávek? Baví Vás komunikovat s lidmi? Máte zkušenosti s prodejem a máte obchodního ducha? Chcete se stát důležitým článkem silné nadnárodní společnosti? Jste soutěživí a rádi zdoláváte výzvy? Chcete být odměňování za to, co firmě přinesete? Přidejte se k Vodafone!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Partner společnosti Vodafone Czech Republic a.s., hledá spolupracovníky na pozici PRODEJCE/Store Manager partnerské prodejny Vodafone.
Nové posily hledáme do atraktivního prostředí v KRNOVĚ.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké znalosti a dovednosti očekáváme?

•Zkušenosti v oblasti aktivního prodeje či zákaznického servisu výhodou
•Orientace v oblasti telekomunikací, nabídce mobilních telefonů, mobilních novinkách a aplikacích také výhodou
•Pro-aktivitu, nadšení, zaměření na výsledek
•Příjemné vystupování, pro-zákaznická orientace, vstřícný přístup
•Spolehlivost a zodpovědnost
•Uživatelská schopnost práce s PC (Microsoft Office)
•Znalost AJ je výhodou není podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2199208  Datum zveřejnění: 28.7.2015