Junior recruiter - velký prestižní projekt Amazon

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho projektového týmu hledáme dynamické, komunikativní a samostatné kolegy.
Kdo je pro nás ideálním kandidátem?
Zapálený člověk, který se touží učit a budovat svoji kariéru v HR!
Který je plně flexibilní a odolný vůči stresu.
Který se nezalekne kvantity práce (nástupy ve 100-vkách kandidátůl/týdně) a našich požadavků na plné nasazení.
Dokáže respektovat pravidla a zcela se přizpůsobit práci v týmu dle aktuální potřeby.

Co Vám nabízíme? Životní školu ve vaší profesní kariéře! Práci na start upu, prestižním projektu Amazon – nadnárodní společnosti, která nově vstoupila na český trh a zde u Prahy otevřela obrovské distribuční centrum.

NÁPLŇ PRÁCE:
• naplňování požadavků v oblasti náborů a výběrů zaměstnanců
• provedení kandidáta celým náborovým procesem – od fáze 0 do fáze nástupu do Amazonu
• práce ve velkém projektovém týmu (Recruiteři, Admin, Koordinátoři, supports,…)
• velmi různorodá práce, kdy se věnujete dílčím činnostem dle aktuálních priorit
• zajištění inzerce, vyhodnocování CVs a registrací kandidátů, práce s databázemi, vedení hromadných pohovorů, testování kandidátů, organizace a vyhodnocování průběhu výběrových řízení, provedení kandidáta dokumenty a aplikacemi, administrativa spojená s nástupy,… následné přidělení kandidátů ke klientovi
• dle potřeby týmová práce v terénu (Praha radius 100 km) v rámci marketingové a náborové podpory (roznos letáků, mobilní dny na různých náborových místech, Amazon-Dobrovíz, ÚP, atd...)

KONTAKT:
Pokud dokážete přijmout tuto výzvu, zašlete své aktuální CV v českém jazyce na email [email protected] a staňte se členem týmu Adecco!

BETTER WORK. BETTER LIFE.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
• práci pro známou zahraniční společnost
• příjemné a moderní pracovní prostředí (pracoviště blízko metra Hradčanská)
• adekvátní zaškolení a propracovaný systém dalšího vzdělávání v oblasti HR
• zajímavé finanční ohodnocení - 120 Kč/hod.
• možnost profesního růstu na seniorské pozice v rámci celé společnosti
• spolupráci na DPČ s možností přechodu na HPP
• průběžné nástupy srpen - říjen
• vhodné pro absolventy s menší praxí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/-TKU:
• velmi dobré komunikační dovednosti
• ochota učit se nové věci a nastartovat tak svoji kariéru
• plná časová flexibilita (zůstat do večera, když je potřeba; občasné pracovní víkendy)
• hledáme jak zaměstnance na full time, ale uvítáme i velmi flexibilní studenty na cca 25-30 hod./týden
• aktivní řidič výhodou
• AJ výhodou (zjm. porozumění psanému textu)
• počítačové znalosti (MS Office, Excel, Internet, Outlook)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2204971  Datum zveřejnění: 31.7.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 120 Kč/hodina