HR coordinator - distribuční centrum Amazon

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha - Dobrovíz, Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

HR COORDINATOR - distribuční centrum AMAZON

Pro našeho významného klienta, velkou mezinárodní internetovou společnost, hledáme velmi dynamické, komunikativní a samostatné kolegy se zkušenostmi s vedením lidí.

Jste silně organizačně zdatný člověk, který si umí udělat systém v chaosu? Jste rezistentní vůči stresu?
Operativec, který dokáže rychle reagovat, který není zvyklý čekat na pokyny a hledá proaktivně nová řešení?
Akční člověk, který se nespokojí se s průměrem?
Nechybí vám diplomatické schopnosti, abyste mohl/a denně jednat, jak s operátory ve výrobě, tak s managementem společnosti?
Umíte rychle a efektivně pracovat s větším množstvím dat? (interní SW, excel, atd.)
Na této pozici budete mít možnost se podílet na řízení a koordinaci TH zaměstnanců pro nově vznikající distribuční centrum - jedná se o velmi operativní a různorodou práci přímo v provozu.

NÁPLŇ PRÁCE:

• koordinace, vedení a kontrola TH zaměstnanců v provozu v rámci různých oddělení
• přítomnost na směně - střídání DENNÍ / NOČNÍ (4 dny v týdnu/ 10 hodin denně, poté vždy 3 DNY VOLNA)
• zodpovědnost za svou směnu, budete kontaktním bodem pro Amazon zaměstnance
• podpora řízení výkonu, produktivity a kvality práce TH – neustálá spolupráce s koučemi v provoze
• kontrola dodržování BOZP a jiných standardů, řešení a reporting incidentů
• intenzivní spolupráce s Amazon Area Managers, Team Leaders a Quality Department – denní operativa, reporting, denní/týdenní meetings
• kontrola a reporting docházky TH zaměstnanců, zajištění náhrad ve spolupráci s recruiterem, práce s interním SW
• organizace nástupů nových pracovníků (administrativa, BOZP, vstupní školení, přidělování pracovních pomůcek, check in apod.)
• reporting On site Managerovi + jeho plný zástup v případě nočních směn

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
• práci pro celosvětovou personální společnost + na velmi prestižním projektu
• příjemné pracovní prostředí
• adekvátní zaškolení a propracovaný systém dalšího vzdělávání v oblasti HR
• zajímavé finanční ohodnocení
• možnost profesního růstu na seniorské pozice v rámci celé společnosti
• dlouhodobou spolupráci na HPP
• zajímavé finanční ohodnocení + široký set benefitů
• nástup srpen / září

Informace o náboru

KONTAKT:
Pokud dokážete přijmout tuto výzvu, zašlete své aktuální CV v českém jazyce na email [email protected] a staňte se členem týmu Adecco! ADECCO. BETTER WORK. BETTER LIFE.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/-TKU:
• profesní praxe s vedením lidí, ideálně z provozu výroby/skladu/prodejny atd.
• excelentní organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
• velmi dobré komunikační dovednosti
• časová flexibilita – ochota pracovat na D/N směny
• aktivní řidič výhodou
• AJ výhodou (zjm. porozumění psanému textu), nikoli podmínkou
• Velmi dobré počítačové znalosti (MS Office, Excel, Internet, Outlook)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2212608  Datum zveřejnění: 6.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 25000 - 30000 Kč/měsíc