HR support – Kontaktní linka pro AMAZON

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha - blízko metra Hradčanská, Praha
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho projektového týmu hledáme velmi komunikativní a samostatné kolegy.

Baví Vás aktivní komunikace po telefonu?
Zároveň Vás zajímá práce v personalistice a HR?
Jste časově flexibilní, vyhovuje Vám práce na předem dané směny?

U nás máte možnost pracovat na velkém prestižním projektu – po telefonu pomáhat a asistovat kandidátům, kteří se ucházejí o různé pracovní pozice ve společnosti AMAZON, nadnárodní společnosti, která nově vstoupila na český trh a zde u Prahy otevřela obrovské distribuční/logistické centrum.

NÁPLŇ PRÁCE:
• telefonický a e-mailový kontakt s uchazeči o pracovní pozice ve společnosti AMAZON
• aktivní komunikace po telefonu, zadávání dat do systému
• poskytování informací ohledně volných pracovních míst uchazečům
• konzultace s uchazeči
• pomoc při registraci uchazeče do interní databáze
• práce s interním systémem
• úzká spolupráce s recruitery a konzultanty
• pasivní linka

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
• práci pro známou zahraniční společnost
• příjemné a moderní pracovní prostředí /pracoviště u metra Hradčanská/
• adekvátní zaškolení a propracovaný systém dalšího vzdělávání v oblasti HR
• zajímavé finanční ohodnocení = 120 Kč/hod.
• možnost profesního růstu na seniorské pozice v rámci celé společnosti
• spolupráci na DPČ (do budoucna ev. možnost přechodu na HPP)
• průběžné nástupy ihned /září-říjen

Informace o náboru

KONTAKT:
Pokud dokážete přijmout tuto výzvu, zašlete své aktuální CV v českém jazyce a staňte se členem týmu Adecco!

Prosím reagujte okamžitě, výběrové řízení se již uzavírá. Termín konání je v ÚT 25.8.2015 v 10:00 hod. Pokud Váš životopis bude odpovídat požadovanému profilu, okamžitě Vás zkontaktujeme a domluvíme se na dalším postupu.

BETTER WORK. BETTER LIFE.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Zprostředkování práce a personální poradenství

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/-TKU:
• ochota pracovat na směny a o víkendu (v intervalu PO-NE, 8:00-20:00 hod. – délka a časy směn jsou předem naplánované dle kampaní a provozu)
• velmi dobré komunikační dovednosti
• zkušenost na pozici v call centru / zákaznickém centru / v kontaktu s klienty/zákazníky
• vhodné i pro absolventy s menší praxí
• odolnost vůči stresu, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita
• hledáme jak zaměstnance na FULL TIME, ale uvítáme i velmi flexibilní studenty min. na 30 hod./týden
• min. SŠ vzdělání, AJ výhodou (zjm. porozumění psanému textu)
• aktivní znalost práce na PC (MS Office, Internet)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2233148  Datum zveřejnění: 23.8.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20000 - 20000 Kč/měsíc