Skladový operátor Plzeň - dvousměnný provoz

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeň - jih, Plzeň - město
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
13000 - 18000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- příjem materiálu z výroby
- rozpoznávání a značení materiálu
- práce s ručním scannerem
- ukládání dat do PC

Zaměstnanecké výhody, benefity

- motivační finanční ohodnocení
- příplatky za víkendové a noční směny
- příplatky za přesčasy
NÁSTUPNÍ BONUS 1000 Kč (při odpracování min 2 měsíců) + 500 Kč za doporučení kandidáta (při odpracování 1 měsíce)
- příspěvek na ubytování až 3 000 Kč/měsíc nebo na dopravu až 2000 Kč od září do listopadu
- DOCHÁZKOVÝ BONUS AŽ 3400 Kč (od září do listopadu)
- bonus za loajalitu až 3000 Kč (od září)
- v sezóně tombola o ceny v hodnotě 5 000 Euro
- dvousměnný provoz (ranní, odpolední)
- smlouva na hlavní pracovní poměr
- práce v čistém bezrizikovém prostředí s minimem hluku
- doprava na každou směnu ZDARMA
- možnost závodního stravování

Informace o náboru

PRO VÍCE INFORMACÍ VOLEJTE ZDARMA 800 050 255.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Významný klient zabývající se kompletací optických médií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- trestní bezúhonnost
- základní znalost práce na PC
- zodpovědnost
- přesnost
- pečlivost a logické myšlení

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2237223  Datum zveřejnění: 30.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 13000 - 18000 Kč/měsíc