Servisní technik Praha Západ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
24000 - 34000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte vyhlášku 50 (min. p. 5), jste fyzicky zdatný a zvládáte práci na PC? Pro našeho významného klienta, úspěšnou zahraniční společnost, hledáme vhodného uchazeče na pozici Servisní technik.

Jaká je náplň práce?
- běžná údržba objektů, např. manipulace s materiálem, instalace kabelových tras, výměna filtrů vzduchotechniky, elektrotechnické práce, drobné úpravy a servis zařízení
- další úkoly dle potřeby
- dobra dostupnost z metra Zličín a Hradčanská

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme?
- práci na HPP v lokalitě Praha Západ (Dobrovíz)
- ohodnocení 150 - 240 Kč/hod
- nástup IHNED nebo dohodou
- samostatnou a odpovědnou práci
- přátelský kolektiv a lidský přístup k práci
- praxi v mezinárodní společnosti

Informace o náboru

V případě, že Vás pracovní nabídka zaujala a splňujete výše uvedené požadavky, prosím o zaslání životopisu. Vhodné kandidáty budeme kontaktovat do tří týdnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Logistická společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Jaké jsou požadavky?
- min. výuční list
- řidičský průkaz sk. B
- vyhláška 50, min. paragraf 5 - podmínkou
- fyzická zdatnost, flexibilita, bez zdravotních omezení
- ochota pracovat na noční směny (dvousměnný provoz)
- základy práce na PC

Výhodou je:
- školení na práci ve výškách/na plošinách
- platný VZV průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2240564  Datum zveřejnění: 1.9.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 24000 - 34000 Kč/měsíc