Operátor/ka výroby – Mikulov

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
- manuální práce na výrobních linkách (montáž, lisování, pájení, lepení)
- kontrola výrobků
- na vybraných montážních linkách i obsluha strojů

- třísměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22 a noční 22-6) / nepřetržitý provoz (denní 6-18, noční 18-6) / dvousměnný provoz (ranní 6-14, odpolední 14-22)
- práce na hlavní pracovní poměr pro stabilní společnost

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- hodinová mzda ve výši 72 Kč, 79 odpolední směna, 89 noční směna

Bonusy
- výkonnostní bonus až do výše 1 308,80 Kč/měsíc
- docházkový bonus 1 802 Kč/měsíc

Další benefity
- příspěvek na dopravu, dle vzdálenosti bydliště až 125,-Kč / 1 odpracovaný den = až 2500,-Kč/měsíc
- 25 dní dovolené
- příspěvek na závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho významného klienta, který se již více jak 70 let zabývá výrobou kabelů, vodičů a drátů pro automobilový průmysl, hledáme nové pracovníky do provozu v Mikulově s nástupem IHNED.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- manuální zručnost
- spolehlivost, pracovitost
- možnost pracovat ve třísměnném / nepřetržitém / dvousměnném provozu
- zkušenost ve výrobě výhodou, nikoliv podmínkou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2243413  Datum zveřejnění: 4.9.2015