Obchodní manažer- oblast filtrační systémy – motivující mzda

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• obchodní zástup pro oblast filtračních systémů a komponentů
• vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající zákazníky
• akviziční cesty a prezentace firmy u zákazníků
• technické poradenství a prodej filtračních systémů a komponentů
• technická a obchodní příprava nabídek
• vyjednávání o cenových a dodacích podmínkách
• samostatné vedení a řízení obchodních zakázek
• aktivní komunikace se zákazníky

Zaměstnanecké výhody, benefity

práci v prestižní a stabilní mezinárodní společnosti
• 5 týdnů dovolené
• dobré podmínky pro další technické vzdělání a odborný rozvoj
• služební vozidlo s možností využití i pro soukromé účely
• závodní stravování

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

VŠ vzdělání technického směru
• schopnost komunikace v AJ nebo NJ slovem i písmem
• zkušenosti v oblasti obchodu a obchodního vyjednávání
• odborné znalosti a zkušenosti s prodejem v oblasti filtrace hydraulických kapalin nebo průmyslové hydrauliky vítány
• ochota cestovat, časová flexibilita, angažovanost, kreativita, zodpovědnost
• komunikační schopnosti
• schopnost týmové práce
• řidičský průkaz skupiny B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2271069  Datum zveřejnění: 2.10.2015