Kouč zaměstnanců Amazonu – juniorská pozice, šance pro schopné absolventy!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

KOUČ zaměstnanců Amazonu – juniorská pozice, šance i pro schopné absolventy!

Pro našeho významného klienta, velkou mezinárodní internetovou společnost, hledáme velmi dynamické, komunikativní a samostatné kolegy.

Koho hledáme?
Hledáme opravdu akční a dynamické lidi, kteří hledají výzvu! Máte možnost stát se součástí našeho velkého Adecco on site týmu přímo v Amazonu, a pracovat tak v jedné z nejprestižnějších celosvětových společností. Jedná se o velmi operativní práci přímo v provozu distribučního centra.
Hledáme analyticky zaměřené lidi, kteří dokáží pracovat s větším množstvím dat. Hledáme dobré komunikátory směrem k ostatním.
Zároveň hledáme operativce, kterým vyhovuje práce na provoze. Výhodou je zkušenost z provozu výroby, skladu, prodejny, či přímo vedení lidí / procesů, nikoli však podmínkou. Hledáme však i čerstvé absolventy s velkým potenciálem a chutí do práce!

NÁPLŇ PRÁCE:
• operativní práce, často v pohybu na provozu Amazonu
• koučing cca 50 agenturních zaměstnanců (operátorů skladu) na dané směně
• sledování jejich křivky výkonnosti, produktivity a kvality; hodnocení výkonu dle daných kritérií, poskytování pravidelné zpětné vazby, pomoc a motivace k dalšímu výkonu
• pomoc novým agenturním zaměstnancům při nástupu
• řešení dotazů, požadavků a udržování informovanosti agenturních zaměstnanců
• kontrola docházky agenturních zaměstnanců
• průběžná kontrola dodržování BOZP procesů, reporting incidentů
• dennodenní komunikace napříč Amazonem - s agenturními zaměstnanci, Team leadery, Area Managery, HR a Coordinatory
• účast na denních / týdenních meetinzích
• reporting Shift Coordinatorovi
• přítomnost na směně - střídání DENNÍ / NOČNÍ (4 dny v týdnu/ 10 hodin denně, poté vždy 3 DNY VOLNA)

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME:
• práci v prestižní celosvětové společnosti
• moderní pracovní prostředí, sofistikované technologie a postupy
• adekvátní zaškolení a propracovaný systém dalšího vzdělávání
• zajímavé finanční ohodnocení 130 Kč/hod. = cca 20.000 Kč + příplatky
• možnost využití svozových autobusů do Amazonu
• spolupráci na HPP
• nástup IHNED / říjen, listopad

Informace o náboru

KONTAKT:
Pokud dokážete přijmout tuto výzvu, zašlete své aktuální CV v českém jazyce na email [email protected] a staňte se členem týmu Adecco!
Reagujte, prosím, co nejdříve, výběrové řízení již probíhá. Termín výběrového řízení je již zítra v ÚT 6.10. v 13:00 hod. , poté plánujeme i v příštím týdnu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADAVKY NA ÚSPĚŠNÉHO KANDIDÁTA/-TKU:
• akční a dynamický člověk
• velmi dobré komunikační dovednosti, schopnost naslouchat
• schopnost analyticky myslet a hodnotit
• excelentní organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost
• velmi dobré počítačové znalosti (MS Office, Excel) + schopnost velmi rychle pochopit nový SW, pracovat s větším množstvím dat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2275015  Datum zveřejnění: 5.10.2015