Specialista celního řízení

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Cheb

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- odpovědnost za dodržování celního zákona
- spolupráci s celními agenty před a po celním řízení
- kontrolu celních deklarací a dalších souvisejících dokumentů
- zpracování Intrastat reportu ve spolupráci s finančním oddělením

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce v nově vznikající společnosti
- možnost ovlivnit chod společnosti od úplného počátku
- nástup možný ihned
- odpovídající platové ohodnocení
- firemní benefity
- práce v lokalitě Cheb

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Chcete být u rozjezdu nového závodu? Aktivně se podílet na rozvoji společnosti?
Pro našeho klienta hledáme vhodného kandidáta na pozici Specialista celního řízení

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:
- VŠ vzdělání
- komunikativní znalost AJ
- praxe v celním řízení
- znalost klasifikace zboží dovezeného do EU
- znalost zákona EU o volném obchodu a stanovení pravidel pro dovoz/vývoz zboží
- znalost zásad oceňování zboží dle WTO předpisů a předpisů EU
- licence celního agenta

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2281303  Datum zveřejnění: 8.10.2015