Máš prodejního ducha? Máme pro Tebe práci na HPP s fixní mzdou - pracuj v RWE! Telemarketingový pracovník

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Moravskoslezský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
1.1.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 20000 Kč/měsíc, 14 000,-Kč fix+ 15% variabilní složka

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Podívejte se! https://youtu.be/HC8r6Th1H6I
Stresující a šedivou? Takovou atmosféru byste očekávali v call centru? Call centrum RWE v Ostravě takové rozhodně není. A jaké tedy je? Podívejte se sami. V krátkém videu vám zaměstnanci call centra představí své pracoviště, benefity i možnosti profesního rozvoje.
Aktivní oslovování klientů i neklientů RWE
Prodej služeb a produktů RWE
Zajišťování potřebné administrativy spojené s chodem call centra
Retence, akvizice a reakvizice zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zázemí nadnárodní společnosti
Zaměstnání na HPP
Fixní plat pro nezkušené operátory 14 000,- Kč + 15% variabilní složka + neomezené provize z prodeje
Fixní plat pro zkušené operátory (1 rok praxe z CC) 15 000,- Kč + 40% variabilní složka + neomezené provize z prodeje
Směnný provoz na plný nebo částečný úvazek
Stravenky ve výši 80 Kč
5 týdnů dovolené + 3 dny osobního volna na sick days.
Propracovaný tréninkový program se špičkami v oboru
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Příjemné a dynamické pracovní prostředí

Informace o náboru

Přijďte se k nám podívat!
Máte chuť na vlastní oči zjistit, jak call centrum vypadá a jak se u nás pracuje? Napište nám na e-mail ([email protected]) a připojte svůj telefonní kontakt. Zajistíme pro Vás vhodný termín návštěvy. Ve 45 minutách Vám představíme skupinu RWE i práci na call centru. Těšit se můžete také na malý dárek.

KONZULTANT: Martina Slívová, Tel.: 725 739 006

Více se o nás dozvíte na http://rwe.jobs.cz/ (možnost prohlédnout si pracoviště call centra v Ostravě) nebo facebooku Kariéra v RWE.
Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

RWE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2346049  Datum zveřejnění: 3.2.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 14000 - 20000 Kč/měsíc, 14 000,-Kč fix+ 15% variabilní složka