Chceš mít v novém roce dobrou práci? My ji pro Tebe máme!

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Ostrava, Opava, Moravskoslezský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
04.01.2016
Mzdové podmínky (brutto)
15 000,- Kč fix mzda+15% variabilní složka+provize z prodeje

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Podívejte se! https://youtu.be/HC8r6Th1H6I
Stresující a šedivou? Takovou atmosféru byste očekávali v call centru? Call centrum RWE v Ostravě takové rozhodně není. A jaké tedy je? Podívejte se sami. V krátkém videu vám zaměstnanci call centra představí své pracoviště, benefity i možnosti profesního rozvoje.

• odbavování příchozích hovorů a řešení požadavků zákazníka
• zjišťování potřeb zákazníka a následný prodej produktů a služeb skupiny RWE
• administrativa spojená s chodem call centra
• retence, akvizice a rekvizice zákazníků

Zaměstnanecké výhody, benefity

• nejvyšší nástupní mzdu v regionu na této pozici – 17.250,- Kč
• provize s prodejů a navyšování nástupní mzdy po zapracování (naši operátoři si průměrně vydělají 20.000 Kč za měsíc)
• 5 týdnů dovolené + 3 sny na sick days! → více než měsíc placeného volna v roce!!!
• stravenky ve výši 80 Kč
• práci na HPP pro nadnárodní společnost s dlouholetou tradicí a jistou budoucností
• možnost přechodu do kmenového stavu RWE po 6ti měsících  benefity ve výši 27.000 Kč za kalendářní rok (sportovní aktivity, jazykové kurzy, pojištění a mnoho dalšího)
• možnost odbavovat hovory v AJ
• propracovaný systém kariérního růstu
• již proplacené školení od špiček v oboru (2 měsíce)

Informace o náboru

Přijďte se k nám podívat!
Máte chuť na vlastní oči zjistit, jak call centrum vypadá a jak se u nás pracuje? Napište nám na e-mail ([email protected]) a připojte svůj telefonní kontakt. Zajistíme pro Vás vhodný termín návštěvy. Ve 45 minutách Vám představíme skupinu RWE i práci na call centru. Těšit se můžete také na malý dárek.

KONZULTANT: Martina Slívová, Tel.: 725 739 006, [email protected]

Více se o nás dozvíte na http://rwe.jobs.cz/ (možnost prohlédnout si pracoviště call centra v Ostravě) nebo facebooku Kariéra v RWE.
Odpovídáte požadavkům na ideálního kandidáta a nabídka práce Vás zaujala? Neváhejte a zašlete nám svůj životopis!
ADECCO spol. s r.o., Poděbradova 7, 702 00 Ostrava
Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Maloobchod

RWE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• min. SŠ s maturitou
• excelentní vyjadřovací schopnosti
• energický projev
• příjemné vystupování prodejní dovednosti
• uživatelská znalost MS Office (Excel, Word, Outlook), SAP výhodou
• předchozí zkušenosti z call centra jsou vítány
• ochota práce ve směnném provozu od PO-NE mezi 6:00 a 22:00 (směna 1 víkendový den co 14 dnů, pak adekvátní volno uprostřed týdne); práce 5 dnů v týdnu 37,5 hodiny týdně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2346098  Datum zveřejnění: 30.11.2015  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 15 000,- Kč fix mzda+15% variabilní složka+provize z prodeje