Operátor/ka příchozí linky - nástupní plat až 22 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Louny, Okres Louny
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmínky (brutto)
20 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- vyřizování požadavků zákazníků (příchozí hovory)
- péče o zákazníky, prodej
- hledat příležitosti ke zlepšení věrnosti a spokojenosti zákazníků
- lehká administrativa, zadávání požadavků do počítače
- práce v nepřetržitém pracovním provozu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na hlavní pracovní poměr
- zaměstnanecký trénink a školení
- zaměstnanecké benefity, prémie,
- telefon
- sim kartu s neomezeným tarifem 15 internet - 89 kč
- stravenky 105 kč
- 5 týdnů dovolené
- příležitost ke kariérnímu růstu
- 2 dny sick days
- příjemné a přátelské pracovní prostředí
- fixní měsíční výdělek: 14 000 Kč + variabilní složka mzdy při 100% plnění 9000 Kč

Informace o náboru

Pro našeho významného klienta se sídlem v Lounech hledáme schopné pracovníky na pozici specialista zákaznického servisu, jedná se pouze o příchozí linku.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

telekomunikace

Pro našeho významného mezinárodního klienta se sídlem v Lounech hledáme schopné pracovníky na pozici specialista zákaznického servisu, jedná se pouze o příchozí linku.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

operátor call centra

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- spolehlivost
- pečlivost
- soutěživost i týmového ducha
- ochotu učit se novým věcem
- dobré komunikační dovednosti
- odolnost vůči stresu
- časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost práce na PC

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2423809  Datum zveřejnění: 9.3.2017  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 20 000