CNC Operátor – Brno – 19 až 22 500 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Brno - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme šikovné uchazeče pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby vysoce výkonných hydrostatických pohonů.

Nástup: IHNED!

Místo výkonu práce: Horní Heršpice

Náplň práce
- seřizování a obsluha CNC
- nahrávání technologického programu
- měření dle posuvného měřítka a dalších měřidel
- práce s technickou dokumentací
- kontrola zhotovených výrobků

Zaměstnanecké výhody, benefity

- základní mzda 19 000 Kč/měsíc
- osobní ohodnocení až 1 900 Kč/měsíc
- týmový bonus až 1 500 Kč/měsíc
- příplatky dle Zákoníku práce

- týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
- dotované závodní stravování
- jisté zázemí ve velké a moderní mezinárodní výrobní společnosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

výroba vysoce výkonných hydrostatických pohonů

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/SOÚ/rekvalifikace (technologie/strojírenství) – výhodou (není podmínkou)
- praxe na CNC strojích
- zkušenost s měřením pomocí posuvného měřítka
- ochotu pracovat v 3směnném provozu (6-14, 14-22, 22-6)
- spolehlivost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2432689  Datum zveřejnění: 11.2.2016