Obchodní zástupce

ADECCO spol.s r.o.

Jihomoravský kraj, Jihočeský kraj, Kraj Vysočina, Karlovarský kraj, Královéhradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Středočeský kraj, Zlínský kraj, Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

prodej reklamních nosičů v obchodních řetězcích

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zajímavou práci v přátelském kolektivu
• profesionální zaškolení
• podporu prodeje
• HPP
• nadstandardní výdělky - nástupní plat 25.000,-Kč + vysoké provize
• mobilní telefon
• služební vůz

Informace o náboru

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O NABÍZENOU POZICI ZAŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS VČETNĚ FOTOGRAFIE A MOTIVAČNÍHO DOPISU NA EMAILOVOU ADRESU : [email protected]

DO PRŮVODNÍHO DOPISU JE NUTNÉ UVÁDĚT PREFEROVANÝ REGION!!!

Pracovní pohovory budou probíhat v Českých Budějovicích.

Pokud Vás nezkontaktujeme do 14ti dnů od přijetí životopisu, byla dána přednost jinému kandidátovi

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Reklama a průzkum trhu

Společnost andré media CZ, s.r.o., zabývající se reklamou v supermarketech, hledá úspěšného obchodníka pro Váš region.

Podrobnější informace o našich produktech na: www.andre-media.cz

Požadavky na zaměstnance

student střední školy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• osobnost s vysokým nasazením pro prodej
• komunikativní schopnosti, obchodní dovednosti, proaktivní přístup
• profesionalitu, loajalitu, odolnost vůči stresu, flexibilitu
• řidičský průkaz sk. B
• trestní bezúhonnost
• min. SŠ vzdělání

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2513791  Datum zveřejnění: 12.4.2016