HSE & Q Manager (70 000 - 80 000 Kč)

ADECCO spol.s r.o.

Neratovice, Mělník, Brandýs nad Labem, Praha, Středočeský kraj, Hlavní město Praha, Okres Mělník
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
70000-80000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme zkušené kandidáty na pozici Health, Safety, Environment & Quality Manager.

Náplň práce:
- Řízení úseku kvality, jakosti a životního prostředí
- Odpovědnost za oblast hygieny a BOZP
- Výkon funkce představitele vedení pro integrované systémy řízení (oblast QMS/EMS/SMS), zejména:
• koordinace interních auditů integrovaných systémů řízení
• zabezpečování externích auditů
• zajištění certifikací a kontrolních auditů systémů
• optimalizace a nastavování vnitřních procesů
• analýzy chybovosti, identifikace příčin vzniku a zavádění nápravy
• implementace preventivních opatření
• účast v připomínkových řízeních při tvorbě nových interních dokumentů společnosti
• prověřování návrhů revizí vnitřních dokumentů
• komunikace se státní správou a orgány dozoru
- Řízení projektových týmů dle zadání GŘ, komunikace napříč společností, úzká spolupráce s jinými odděleními

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- Vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
- Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- Přátelský pracovní kolektiv
- Zaměstnanecké benefity
- Bonusy
- Stabilní zaměstnání
- Místo výkonu práce: Neratovice

Informace o náboru

V případě zájmu o pracovní pozici prosíme o zaslání strukturovaného CV.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Chemický průmysl

Požadavky na zaměstnance

student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
- Praxe na obdobné manažerské pozici min. 5 let podmínkou
- Znalost oblastí QMS/EMS/SMS
- Znalost problematiky životního prostředí (výhodou znalost problematiky starých ekologických zátěží)
- Zkušenost s řízením projektů výhodou
- Komunikativní znalost anglického jazyka (B2)
- Výborné organizační, koordinační a komunikační dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2528163  Datum zveřejnění: 21.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 70000-80000