Projektový koordinátor - optimalizace technologie výrob (30 000 – 40 000 Kč)

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Neratovice, Mělník, Praha, Středočeský kraj, Okres Mělník

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho významného klienta hledáme kandidáty na pozici Projektový koordinátor pro oblast řízení a optimalizace technologie výrob.

Popis pracovní činnosti:
- Hodnocení návrhů rozvoje podniku
- Zpracování, případně externí obstarání komplexní expertizy k návrhům rozvoje podniku
- Vypracování návrhů na řešení technických úprav stávajících technologií
- Posouzení návrhů změn technologických procesů, návrh postupů změn
- Hodnocení a oponentura řešení výzkumných a vývojových úkolů zpracovaných externími organizacemi a podnikovými útvary
- Účast na jednáních se zahraničními partnery v oblasti technických parametrů řešených úkolů
- Chemicko-inženýrská podpora výrobním závodům při zkušebním provozu, garančních a výkonových testech a jejich vyhodnocení
- Zodpovědnost za zakázky výzkumného, vývojového a rozvojového charakteru v oblasti chemických výrob (dle plánu rozvojových úkolů podniku)
- Vypracování a evidence dokumentace k rozvojovým projektům v souladu s podnikovou legislativou
- Rozvoj chemicko-inženýrské metodiky na základě odborných poznatků
- Sledování novinek ve svém oboru a jejích případná aplikace v podniku

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Vysoce odborná pozice
- Vysoká míra samostatnosti a odpovědnosti
- Možnost profesního rozvoje a kariérního růstu
- Přátelský pracovní kolektiv
- Zaměstnanecké benefity
- Stabilní zaměstnání

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Výroba, chemický průmysl

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky na uchazeče:
- VŠ vzdělání (VŠCHT, VŠE, ČVUT)
- Znalost svěřené oblasti
- Zkušenost s řízením projektů výhodou
- Mírně pokročilá znalost anglického jazyka
- Výborné organizační, koordinační a komunikační dovednosti
- Odolnost vůči stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2531878  Datum zveřejnění: 25.4.2016