Mzdová účetní s AJ

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Okres Kolín

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, nadnárodní výrobní společnost sídlící v okrese Kolín, hledáme vhodné kandidáty na pozici MZDOVÁ ÚČETNÍ s AJ.

Náplň práce:

- příprava podkladů a archivace pro mzdovou agendu včetně transportu dat z docházkového systému
- zpracování mezd, distribuci výplatních pásek, přípravu převodních příkazů na mzdy, daně, odvody, apod.
- předání podkladů pro zaúčtování mezd a provedení úhrad s tím spojených na finanční oddělení
- plnění závazků zaměstnavatele vůči státu z titulu mezd a pracovně-právních vztahů (zejména komunikace se státními orgány – FÚ, SSZ, zdravotními pojišťovnami, a auditory),
- vedení osobních spisů zaměstnanců, včetně archivu
- správu a údržbu databáze zaměstnanců v PERMu – následně PeopleSoftu
- vyhotovování pracovně-právní a personální dokumentace z připravených vzorů,
- v případě potřeby zástup specialisty náboru a rozvoje

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- motivující platové ohodnocení
- příjemné pracovní prostředí
- široká škála zaměstnaneckých výhod
- zázemí stabilní společnosti
- nástup možný ihned

Informace o náboru

V případě zájmu zasílejte Vaše životopisy na e-mailovou adresu [email protected], tel. +420 724 611 604.

Poskytnutím údajů souhlasíte se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů za účelem zaměstnání a zprostředkování zaměstnání. Více o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

By submitting information, you consent to the collection and processing of your personal data for employment and job placement. More on privacy here: http://www.adecco.cz/Prohlaseni.html

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

- SŠ/VŠ ekonomického směru a praxe minimálně 3 roky (optimálně ve výrobní společnosti - zkušenost s provozem ve směnách)
- znalost anglického jazyka slovem a písmem (alespoň úroveň B2)!!!
- dobrou znalost související mzdové a pracovněprávní legislativy
- znalost mzdového programu Cominfo, PERM, PeopleSoft, Business velkou výhodou
- schopnost pracovat samostatně i v týmu
- dobrou uživatelskou znalost MS Word, MS Excel, Outlook, Internet
- pečlivost, spolehlivost, odpovědnost, samostatnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ADECCO je dominantní společností na světovém trhu personálního poradenství. Cílem společnosti je poskytovat našim zákazníkům širokou paletu služeb v oblasti řízení lidských zdrojů a vždy nabízet pružné řešení jejich potřeb.
Na trhu v České republice působíme již od roku 1992 a máme zde 19 poboček a on-site pracovišť. Přítomnost v jednotlivých regionech nám umožňuje detailně poznat lokální specifika trhu práce. Při poskytování našich služeb spojujeme zájmy obou skupin svých zákazníků, uchazečů i zaměstnavatelů. Řešíme potřeby svých klientů v oblasti řízení lidských zdrojů a zároveň dáváme uchazečům šanci rozvoje profesního i mimo profesního.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2533038  Datum zveřejnění: 26.4.2016