Servisní technik pro ČR 40 000 – 60 000 Kč

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Praha, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 60 000

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Renomovaná nadnárodní společnost hledá pro svou českou pobočku zkušeného pracovníka na pozici Servisní technik.

Popis práce:

• zajištění technického servisu plynových motorů
• samostatné řešení vzniklých technických problémů
• technická údržba, realizace revizí, oprav zařízení
• poskytování technické podpory obchodních aktivit apod.
• odborné konzultace klientům a zákazníkům

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

• Nadstandardní finanční ohodnocení
• Odborné zaškolení
• Velmi různorodou a samostatnou práci
• Služební vozidlo
• Nástup možný okamžitě, po dohodě

Informace o náboru

V případě, že máte zájem o pracovní nabídku a splňujete výše uvedené požadavky prosím o zaslání strukturovaného životopisu. Vybrané kandidáty budeme kontaktovat do tří týdnů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Plynové motory

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky:

• SŠ/ SOÚ vzdělání technického směru
• Praxe na obdobné pozici podmínkou
• Znalost práce na PC (Word, Excel)
• ŘP sk. B, aktivní řidič (ČR i SR)
• Dobré komunikační dovednosti, samostatnost, serióznost
• Znalost angličtiny výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2538232  Datum zveřejnění: 28.4.2016  Základní složka mzdy (brutto) a další odměny: 40 000 - 60 000