Seřizovač CNC stroje, nástup cca 30.000 Kč, kmenový stav

ADECCO spol.s r.o.

Místo práce
Plzeňský kraj, Plzeň - město

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- tvorba CNC programů dle výkresové dokumentace
- seřízení stroje pro výrobu požadovaných dílů
- obsluha CNC stroje
- kontrola kvality vyráběných dílů
- údržba strojů a pracovního prostředí

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nástup možný IHNED
- nástupní mzda kolem 30.000 Kč + zákonné příplatky + příplatek za odpolední směnu 8 Kč/hod. + bonus za výkon
- místo výkonu práce: DOBŘANY
- malá společnost (na směně cca 20 pracovníků)
- stravenky 90 Kč
- možnost objednání jídla, potravinový automat
- 3 směnný provoz
- 25 dní dovolená
- 13. plat
- nástup do kmenového stavu

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Pro našeho významného klienta, společnost zabývající se výrobou drobných komponent ze slitin hliníku, hledáme vhodné uchazeče na pozici SEŘIZOVAČ CNC STROJE.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- znalost řídících systémů FANUC a SIEMENS
- znalost ISO programování
- zkušenosti s přípravou stroje (CNC soustruhu) pro výrobu dle výkresové dokumentace
- čtení technických výkresů
- znalost měření v strojírenské výrobě
- německý nebo anglický jazyk výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2581713  Datum zveřejnění: 1.7.2016